Szafy i kuchnie na wymiar

Cenimy sobie eleganckie rozwiązania, dlatego każdego dnia dążymy do perfekcji – a Państwa satysfakcji. Tworzymy funkcjonalne, estetyczne i trwałe na lata meble na wymiar i garderoby.

Firma „Szafy na wymiar” przez 20 lat działalności stała się renomowaną i rozpoznawalną marką, która ma za sobą setki zrealizowanych zleceń. Bogate doświadczenie, doskonała znajomość branży i indywidualne podejście do każdego klienta to nasze atuty.

Nieustannie doskonalimy swoją ofertę, stale ją poszerzając o nowe usługi i produkty. Na bieżąco też śledzimy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, by proponować Państwu nowsze i ciekawsze rozwiązania. Jesteśmy profesjonalistami, którzy mogą wykreować przestrzeń w domu lub biurze za niewielkie pieniądze.

Od ponad 20 lat projektujemy, wykonujemy i montujemy Meble na zamówienie w Warszawie. Przez ten czas zbudowaliśmy wokół swojej firmy prestiż i zaufanie, dając się poznać licznej klienteli, jako fachowa i rzetelna marka.

Główny nacisk kładziemy na perfekcję i estetykę naszych produktów, wybierając wysokiej jakości materiały.  Korzystamy z płyt Kronopol i Kronospan oraz systemów jezdnych firmy Senator. Co nasz wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i niskie ceny. Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje szafy na zamówienie Warszawa w atrakcyjnych cenach.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra, dzięki czemu współpraca z naszą firmą należy do przyjemności. Jak nikt inny, rozumiemy potrzeby klientów i oferujemy kuchnie na wymiar Warszawa „szyte na miarę”. Szafy i pozostałe dodatki do wnętrz projektujemy z uwzględnieniem Państwa sugestii. Chętnie służymy również naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jak pracujemy? Pomiar, projekt i montaż wykonuje jedna osoba. Ponadto od lat współpracujemy z projektantem wnętrz, który jest do Państwa dyspozycji. Przygotowujemy kilka wizualizacji i dopiero po Państwa akceptacji przystępujemy do wykonania zlecenia. Klient może obejrzeć wszystkie próbki materiałów oraz kolorów, na których pracujemy.

Na wykonane przez nas Meble na wymiar gwarantujemy aż 7-letnią gwarancję.